Diamantová mikrodermabraze, čištění pleti ultrazvukem
Kosmetika Vladana, Zlín

+420 773 838 064
 
Ošetřete svou pleť v kosmetickém salónu Vladana ve Zlíně. Nabízíme přístrojové ošetření pleti - diamantovou dermabrazi, tj. mechanický peeling s hloubkovým čištění pleti, ultrazvukové čištění pleti, ultrazvukový lifting a fotonovou terapii na redukci vrásek a další.
 
Chemický peeling Zlín
 


 
 

Přístrojové ošetření s použitím kosmeceutiky Larens zahrnuje:

 • Povrchové čistění (micelární voda Micellar Lotion, pleťové mléko Face Milk PRO, pleťové tonikum Face Toner PRO)
 • Aplikace podkladu dle typu kosmetického přístroje (vodivý gel, sérum s kyselinou hyaluronovou, kolagenový gel, biopeptidový sprej)
 • Zklidnění studeným kladívkem
 • Závěrečný krém
 
Diamantová mikrodermabraze Zlín
 

Diamantová dermabraze

Diamantová dermabraze funguje na principu intenzivního mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken.
Dále působí na: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení, odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, posílení vrchní vrstvy epidermu, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).
 

Výhody mikrodermabraze

 • Žádné vedlejší nežádoucí účinky
 • Efektivní metoda pro všechny typy pleti
 • Účinná a naprosto bezpečná metoda
 • Jemná a šetrná metoda
 • Dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
 • Velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky
 • Výsledky viditelné po jediném ošetření
 • Komplexní program pro rejuvenaci pleti
 • Nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

Ultrazvuková špachtle

Kosmetičky využívají ultrazvukovou špachtli pro:
hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80 % pórů, odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky, důkladný peeling pomocí ultrazvuku, mikromasáž buněčného povrchu (tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti), účinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60 % efektivnější než ruční vmasírování výživných látek, efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár, a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami, čištění pleti při léčbě akné, celkové omlazení, liftingu a hydrataci, projasnění pleti.
 
Ultrazvukové čištění pleti Zlín
 
 

Ultrazvukový lifting

Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém, jak redukovat vrásky.
 

Hlavice teplé - studené

Studená - zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Teplá - je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek. Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže.
 

Fotonová terapie 7 barev

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
 • Modré světlo proniká do 0,5 mm, zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
 • Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10 mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.
 • Zelené světlo posiluje pleť.
 • Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř, ale i zvenku používaných přípravků.
 

Bio PEN - Galvanika

Zmírnění vrásek, vypnutí pokožky. Bio lifting umožňuje bio-elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Tyto mikroproudy pronikají do buněk a regenerují je a navracejí jim balanc.
 

Plazma, plazmové toky

Plazmové toky podporují mikrocirkulaci kůže a vyrovnávají její laxnost. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pleti, úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek.
 

60 Second Face Lift

Při stárnutí ztrácí naše obličejové svaly svůj tonus. Tváře padají, objevuje se druhá brada a přibývají vrásky. Face Lift Plus kombinuje dvě technologie kosmetických salonů pro lifting, rejuvenaci a omlazení pleti. Faradický proud – elektrosvalová stimulace zpevňuje pokleslé rysy obličeje a celkově omlazuje pokožku. Iontoforéza používá jemný mikro proud pro transport účinných látek hluboko do kůže.

 
 1. Zpevnění – rytmické dvousekundové stažení svalů pro získání kondice a krátké třísekundové pauzy
 2. Důkladné zpevnění nabízí maximální procvičení svalů díky přednastavené variaci různé intenzity stahování
 3. Poklepávání - masážní stimulace svalů. Střídání 5sekundové masáže a 3sekundové relaxace
 4. Iontoforézní infuze slouží k zapracování účinných látek hluboko do pokožky.