Hifu a Lipohifu
Kosmetika Vladana, Zlín

+420 773 838 064
 
Trápí vás vrásky, celulitida a nadměrné tukové polštáře v oblasti břicha, hýždí stehen či rukou? Navštivte Kosmetiku Vladana ve Zlíně a vyzkoušejte revoluční přístroje Hifu a Lipohifu, které bezbolestně působí ve spodních vrstvách kůže pomocí ultrazvuku, a účinně nastartují tvorbu kolagenu. Po ošetření není nutná žádná rekonvalescence.
 
Redukce vrásek Zlín
 


 
 

Víte, co je Hifu?

Procedura na medicínském principu Hifu Lifting bez skalpelu je přístroj pro vysoce intenzivní fokusované ošetření infrazvukem. Technologie přístroje HIFU znamená vysoce fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasound) pro kůži. Paprsek se tak přesně zacílí na danou oblast, kterou intenzivně ošetřuje - doslova „řeže" bez bolesti, jizev, odděluje starou tkáň od regenerované.

Hifu je zaměřeno na vrásky a tvorbu kolagenu - jedná se o kombinaci radiofrekvence se čtyřpolóvým ultrazvukem a světelnou terapií.
 
 
Hifu přístroj - Kosmetika Vladana Zlín
 
Ošetření Hifu - Kosmetika Vladana Zlín
 
 

Jak působí ošetření Hipolifu

Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se rozvíjí po následující 2 až 3 měsíce. Viditelné a prokázané výsledky vykazují zpevnění a vypnutí pokožky obličeje. Dále se aktivuje tvorba nového kolagenu, který přetrvává až po dobu 5 let. Po ošetření dochází k liftingu obličeje s okamžitým výsledkem a dále k masivnímu nárůstu kolagenu v průběhu 3 měsíců, a tím se výrazně zpevňuje kůže, snižuje výskyt vrásek a zlepšuje pružnost kůže.

HIFU má proti chirurgickému faceliftu obličeje množství výhod


 • nevyžaduje anestezii
 • je nesrovnatelně méně bolestivá
 • nevznikají jizvy
 • nepotřebujete čas na rekonvalescenci

Vyzkoušejte Lipohifu

 
Lipohifu je nejúčinnější neinvazivní liposukce současnosti, bez bolesti, rekonvalescence a s okamžitým účinkem!

Hlavice má 4,6x4,6 cm, po celé ploše má 576 bodů s vysoce výkonným ultrazvukem s teplotou na rozhraní 70-90 stupňů. Tyto ultrazvukové svazky pronikají hluboko (1,3 cm) - až k tukové vrstvě, aniž by poškodily epidermis a další vrstvy.

Vysoká teplota ultrazvuku permanentně „rozehřeje" tukovou vrstvu a zničí tukové buňky. Ty odejdou metabolickou cestou z těla ven jakožto odpadní látka, a to v průběhu 8-12 týdnů.

Výhody ošetření přístrojem Lipohifu

 • velmi výrazný úbytek tukové tkáně (až 10-25 cm v rámci celého procesu!)
 • dílčí úbytek často viditelný hned
 • neinvazivní, vysoce bezpečný přístroj
 • určeno i pro velmi obézní klienty s permanentně usazenou vrstvou odolného tuku
 • Lipohifu stimuluje kolagen: celková obnova pokožky, celkové zlepšení celulitidy
 • bez nutnosti rekonvalescence
 • bez nepříjemných pocitů
 
Ošetření Lipohifu - Kosmetika Vladana Zlín