Neinvazivní lifting, Hifu Kosmetika Vladana, Zlín

Okouzlete své okolí mladistvým vzhledem. V kosmetickém salónu Vladana ve Zlíně nabízíme novinku v oblasti liftingu – neinvazivní termální lifting či ošetření přístrojem HIFU. Po ošetření se začne pokožka regenerovat a dále zpevňovat.

+420 773 838 064

Víte, co je Hifu?

Procedura na medicínském principu Hifu Lifting bez skalpelu je přístroj pro vysoce intenzivní fokusované ošetření infrazvukem. Technologie přístroje HIFU znamená vysoce fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasound) pro kůži. Paprsek se tak přesně zacílí na danou oblast, kterou intenzivně ošetřuje – doslova „řeže” bez bolesti, jizev, odděluje starou tkáň od regenerované.

Hifu je zaměřeno na vrásky a tvorbu kolagenu – jedná se o kombinaci radiofrekvence se čtyřpolóvým ultrazvukem a světelnou terapií.

Jak působí ošetření Hifu

Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se rozvíjí po následující 2 až 3 měsíce. Viditelné a prokázané výsledky vykazují zpevnění a vypnutí pokožky obličeje. Dále se aktivuje tvorba nového kolagenu, který přetrvává až po dobu 5 let. Po ošetření dochází k liftingu obličeje s okamžitým výsledkem a dále k masivnímu nárůstu kolagenu v průběhu 3 měsíců, a tím se výrazně zpevňuje kůže, snižuje výskyt vrásek a zlepšuje pružnost kůže.

HIFU má proti chirurgickému faceliftu obličeje množství výhod

  • nevyžaduje anestezii
  • je nesrovnatelně méně bolestivá
  • nevznikají jizvy
  • nepotřebujete čas na rekonvalescenci

Neinvazivní thermální lifting/radiofrekvence

Tento přístroj je novinkou v oblasti liftingu. Jedná se o neinvazivní, hloubkový (přístrojový) radiofrekvenční lifting s pod tlakem a chlazením. Thermální lifting je novou generací neinvazivní metody omlazení. Fokusovaná výkonná radiofrekvence je metoda, která působí zejména v hlubokých vrstvách kůže.. Díky tomu je pokožka viditelně mladší, vypnutější a kvalitnější. Přístroj představuje novou neinvazivní (nechirurgickou) technologii, která radiofrekvenční tepelnou energií podporuje tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco svrchní části pokožky jsou ochlazovány. Zpevňuje a vypíná kůži. Současně spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu zodpovědného za pevnost kůže a za její mladistvý vzhled. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu.

Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže.