Diamantová mikrodermabraze, čištění pleti ultrazvukem Kosmetika Vladana, Zlín

Ošetřete svou pleť v kosmetickém salónu Vladana ve Zlíně. Nabízíme přístrojové ošetření pleti – diamantovou dermabrazi, tj. mechanický peeling s hloubkovým čištění pleti, ultrazvukové čištění pleti, ultrazvukový lifting a fotonovou terapii na redukci vrásek a další.

+420 773 838 064

Přístrojové ošetření s použitím kosmeceutiky Larens zahrnuje:

  • Povrchové čistění (micelární voda Micellar Lotion, pleťové mléko Face Milk PRO, pleťové tonikum Face Toner PRO)
  • Aplikace podkladu dle typu kosmetického přístroje (vodivý gel, sérum s kyselinou hyaluronovou, kolagenový gel, biopeptidový sprej)
  • Zklidnění studeným kladívkem
  • Závěrečný krém

Diamantová dermabraze

Diamantová dermabraze funguje na principu intenzivního mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken.
Dále působí na: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení, odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, posílení vrchní vrstvy epidermu, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).

Ultrazvuková špachtle

Kosmetičky využívají ultrazvukovou špachtli pro:
hloubkové čištění pleti, vyčistí až 80 % pórů, odstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky, důkladný peeling pomocí ultrazvuku, mikromasáž buněčného povrchu (tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti), účinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60 % efektivnější než ruční vmasírování výživných látek, efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár, a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami, čištění pleti při léčbě akné, celkové omlazení, liftingu a hydrataci, projasnění pleti.

Ultrazvukový lifting

Ultrasonic – Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém, jak redukovat vrásky.

Hlavice teplé - studené

Studená – zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Teplá – je vhodná před zákrokem, aby došlo k rozšíření cév a rychlé absorpci výživných látek. Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Lze také používat obě hlavice střídavě, aby došlo k prokrvení cév kůže.

LED/PDT lampa

Ozařování různými barvami světla má svůj význam:

  • Modré světlo proniká do 0,5 mm, zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek. Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť. Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
  • Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10 mm. Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.
  • Zelené světlo posiluje pleť.
  • Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř, ale i zvenku používaných přípravků.

Bio PEN - Galvanika

Zmírnění vrásek, vypnutí pokožky. Bio lifting umožňuje bio-elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Tyto mikroproudy pronikají do buněk a regenerují je a navracejí jim balanc.

Plazma, plazmové toky

Plazmové toky podporují mikrocirkulaci kůže a vyrovnávají její laxnost. Plazma je vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a problematickou pleti, úspěšně se aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek.

Hydrodermabraze

Díky podtlaku obohacenému o vodu docílíme dokonalého čištění i liftingu pleti. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken.

Dále působí na: vyhlazení jemných vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů, snížení produkce kožního mazu u mastné pleti, zlepšení prokrvení, odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí).

 

Radiofrekvence

Pomáhá stimulovat kolagen v podkoží, působí na omlazení pleti a rejuvenaci, lifting pleti, proti vráskám.

Kyslíkový sprej

Pomáhá stimulovat kolagen v podkoží, působí na omlazení pleti a rejuvenaci, lifting pleti, proti vráskám.